Alenka v říši divů

Pohádka nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Alenka pronásleduje tajemného bílého králíka s kapesními hodinkami do králičí nory a ocitá se v magickém světě. Setkává se ospalou Housenkou, krutou Královnou, starým Paželvem a dalšími úžasnými postavami říše divů a poslouchá jejich fantastické příběhy. Najde si Alenka cestu domů?

Rezervujte

Lewis Carroll, úprava Gery Vaher

Alenka v říši divů

Pohádka nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Alenka pronásleduje tajemného bílého králíka s kapesními hodinkami do králičí nory a ocitá se v magickém světě. Setkává se ospalou Housenkou, krutou Královnou, starým Paželvem a dalšími úžasnými postavami říše divů a poslouchá jejich fantastické příběhy. Najde si Alenka cestu domů?

Představení trvá asi 1 hodinu a je určeno pro diváky od 6 do 100 let.

Pohádku můžete zhlédnout v Zámecké jízdárně Alšovy jihočeské galerie, zámek Hluboká nad Vltavou. Diváci sedí na nečíslovaných židlích

Termíny:
12., 19. a 20., srpna 2021
Jednotné vstupné:
200 Kč

Vstupenky si objednejte na telefonním čísle 702 576 671 nebo elektronicky na www.cbsystem.cz

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu.

Město Hluboká nad Vltavou od 1. 6. 2021 otevřelo testovací centrum v Domově důchodců U Zlatého kohouta (vstup z Masarykovy ulice vedle infocentra)), které bude zdarma poskytovat PCR a antigenní testy včetně všech potřebných dokladů. Otevírací doba : pondělí – neděle od 8:00 do 18:00.

Režie:

Gerhard Vocilka

Návrhy a výroba kostýmů:
Milena Adamová
Scéna:
Tereza Martinů
Světla a zvuk:
Stanislav Janů
Foto:
Barbora Pachner Vejvodová
Hrají:
Alenka
Victoria Šimková
Králík
Petr Burzal
Housenka
Anička Bauerová

Motýl

Amálie Bauerová

Vévodkyně
Jana Jelínková
Šklíba
Tereza Váchová
Kloboučník
Víťa Macháček
Královna
Lucie Jerhotová
Dvojka
Filip Faktor
Pětka
Oliver Vocilka
Blboun
Víťa Macháček
Paželv
Jiří Strejček
Foto: Karla Fotograf Ročeňová – Peldová

Naši partneři